Výhody oddlužení

Proč neřešit dluhy svépomocí, ale využít této zákonné možnosti? Především proto, že je jednodušší a dokáže nabídnout i četné výhody. I proto je oddlužení již několik let volbou, na kterou lidé nedají dopustit. Mezi první důležitou výhodu patří fakt, že své dluhy může smazat jak pracující člověk, tak je možné realizovat také neméně oblíbené oddlužení OSVČ.

Oddlužení vyřeší jakékoliv dluhy

Pokud máte alespoň dva závazky, které jsou po splatnosti, jste ideálním adeptem na oddlužení. Jak velké budou, nebo kolik jich bude celkově, to zákon neupravuje. Vyřešit tedy můžete jakékoliv dluhy, které je spojené s vaší osobou, nebo se jedná o oddlužení nemovitosti. Tedy o situaci, která je spojena s milionovými závazky. Zapomínat nesmíme ani na to, že kromě osobních dluhů lze pomocí několika postupů eliminovat i ty podnikatelské. Jak na to? Obraťte se na nás a poradíme.

Odpuštění dluhů je u oddlužení fyzické osoby nejdůležitější výhodou

Není to jenom jistota poměrně snadného schválení – pokud využijete našich služeb. Je to také jistota odpuštění velkého množství vašich závazků. Kolik přesně to bude? To může sdělit oddlužení kalkulačka, která jen ideálním online nástrojem pro toho, kdo lze zjistit více podrobností. My musíme v rámci této výhody bezpodmínečně uvést, že oddlužení fyzické osoby dokáže smazat až 70 procent veškerých vašich závazků. A vy vyjdete s čistým štítem, s nulovým dluhem.

Nejenom pro jednotlivce

Chcete si požádat jako samostatná osoba? Můžete. Stejně tak můžete žádat i ve dvou. Oddlužení manželů je v poslední době zajímavou možností, jak vyřešit závazky, které plynou ze společného jmění manželů. To se nemusí týkat jenom úspor, ale i dluhů. Využijte proto jednoduššího schválení, ale i nižší administrativy s tím spojené. Chcete si ušetřit čas a starosti? Kontaktujte nás. Zařídíme pro vás vše potřebné.