Podmínky oddlužení fyzické osoby

Vyřešte své závazky a začněte opět s čistým štítem. Jak na to? Pomůže vám oddlužení fyzické osoby, které je zákonnou cestou doslova pro každého, kdo má dluhy a chce je řešit. A jaké jsou hlavní podmínky spojené se schválením podané žádosti? Známe je!

Kdo může oddlužení fyzické osoby využít?

Hlavní podmínkou je, aby se jednalo výhradně o fyzickou osobu. Od toho dostalo oddlužení fyzické osoby i svůj název. Dále už je jedno, zda jde o osobu zaměstnanou, nebo je podána žádost o oddlužení OSVČ. I podnikatelé mohou své závazky snadno vyřešit. Stejně tak platí, že oddlužit lze jednotlivce, stejně jako partnery. V tomto případě je možné využít takzvané oddlužení manželů, které se týká společných dluhů.

Jaké dluhy umí oddlužení eliminovat?

Hlavní podmínkou je mít alespoň dva věřitele a u každého z nich závazek po platnosti. Splňujete tuto podmínku? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat a my vás provedeme celým procesem. Co roli při oddlužení nehraje, to je celková výše vašich dluhů. Řešit lze desetitisícové a stotisícové závazky, stejně jako lze eliminovat i ty milionové. To je dobrá zpráva pro ty, kteří hledají oddlužení nemovitosti, které jim pomůže uchránit jejich majetek.

Základem je snaha o splácení

S oddlužením souvisí i nutnost své dluhy postupně hradit. K dispozici je až pětileté období, v rámci kterého své závazky hradíte jak na základě pravidelného splátkového kalendáře, tak případně i formou mimořádných splátek. Jak budou vypadat? To vám sdělí i oddlužení kalkulačka, která může být také nástrojem, prostřednictvím kterého nás můžete oslovit.

Dluhy lze eliminovat jenom jednou v životě

Nejdůležitější podmínka je spojena s informací o tom, že oddlužení fyzické osoby je možné realizovat jenom jednou za život. Pokud je to právě váš případ a své dluhy chcete tímto způsobem vyřešit poprvé, jsme tu pro vás. Neváhejte a využijte naší profesionality.