Oddlužení OSVČ

Osoby samostatně výdělečně činné jsou dnes nedílnou součástí tuzemské ekonomiky. Jejich počet pravidelně stoupá, jelikož živnostenské oprávnění je možností, jak se postavit na vlastní nohy. Ne každému jeho cesta vyjde a ne každý jenom vydělává. Jste na opačné straně? Využijte oddlužení OSVČ a vyřešte své dluhy. Jaké jsou možnosti, podmínky a výhody?

Jaké dluhy umí oddlužení OSVČ vyřešit?

V podstatě jakékoliv. Takto jednoduše můžeme odpovědět na otázku, na kterou se nás ptá většina klientů. Mohou to být dluhy soukromé, stejně jako dokážeme pomoci s postupem, který se může týkat dluhů podnikatelských. I těch se oddlužení OSVČ často týká. Jediné, co je důležité, je splnění konkrétních podmínek. Ať už jde o vaši osobu, nebo oddlužení nemovitosti, je třeba mít alespoň dva věřitele a u každého závazky po splatnosti. Maximální počet dluhů, nebo jejich počet, omezený není. Splňujete? Není nic jednoduššího, než si požádat.

Tato forma oddlužení má své výhody

Nejenom, že díky oddlužení vyřešíte své dluhy. Máte také jistoty spojené s tím, že můžete dosáhnout na řadu výhod. S jednou takovou vás seznámí i naše oddlužení kalkulačka. Ta vám může ihned a nezávazně spočítat, kolik dluhů vám bude definitivně odpuštěno. Pamatujte, že to může být až 70 procent. Poté již začínáte s čistým štítem. Neřešíte věřitele, stejně jako se už není třeba bát ani exekutorů. A to ať už jde o osobu jednotlivce, nebo o neméně vyhledávané oddlužení manželů.

Oddlužení fyzické osoby je i pro vás

Jak na to? Kontaktujte vás a my vám nejenom pomůžeme, ale vše za vás i zařídíme. Základem oddlužení fyzické osoby, a to té podnikající, je sepsaná žádost. Ta má několik formálních náležitostí, které jsou spojeny s vaší osobou, dluhy, výdělky i návrhem splátek. Následně je tato žádost podána na příslušný soud. Pokud je schválena, začíná až pětileté období spojené s tím, že se postupně zbavujete svých závazků, které vás v poslední době tolik trápí.