Oddlužení nemovitostí

Máte na první pohled neřešitelné dluhy, ale zároveň nechcete, aby vám přerostly přes hlavu? Zároveň chcete ochránit svůj majetek třeba před exekutory? Řešením je oddlužení nemovitosti. Zákonný proces spojený s eliminací dluhů. Jak na něj? Pomůžeme vám.

Jak oddlužení nemovitosti vypadá?

Jde o proces, v rámci kterého v následujícím až pětiletém období řešíte své současné závazky. To lze realizovat formou pravidelných, stejně jako mimořádných splátek. Oddlužení nemovitosti je spojeno i s tím, že vám daný majetek může zůstat, stejně jako s tím, že se není třeba obávat ani jeho zabavení exekutorem. Dnes můžete o tuto formu řešení dluhů požádat jako jednotlivci, stejně jako je dostupné i oddlužení manželů. I zde platí, že dluhy či oddlužovaná nemovitost může být v podstatě zcela libovolná.

Jaké má tato forma oddlužení výhody?

Tou první je již zmíněná jistota toho, že vám daná nemovitost může zůstat. Dále oddlužení potěší i tím, že může řešit i na první pohled astronomické závazky, které za normálních podmínek nejste schopni zvládnout. Naštěstí je zde možnost spojená s odpuštěním dluhů. Jak vám může vypočítat i oddlužení kalkulačka, není v současné době jakýkoliv problém spojený s tím, že může být až 70 procent vašich závazků definitivně odpuštěno. Nemovitost vám zůstává a vy přesto začínáte život s čistým štítem. A to bez obav z exekutorů, i samotných věřitelů.

Jak na oddlužení fyzické osoby? Základem je žádost

Chcete se zbavit dluhů tímto způsobem, díky čemuž svůj byt nebo dům zachráníte? Prvním krokem při oddlužení OSVČ i zaměstnanců je nutnost podání žádosti o oddlužení fyzické osoby. Ta by měla být několik formálních náležitostí, stejně jako by měla být spojena s nutností doručit ji na příslušný soud. Nechcete řešit starosti s tím spojené, nebo chcete, aby vše proběhlo v co nejkratším možném čase? Využijte našich služeb. Jsme experti na oddlužení a dokážeme pomoci i vám.