Oddlužení manželů

Svazek manželský je nejenom pozitivní událostí, kterou vyvrcholí společné soužití a láska dvou lidí. Je zároveň také možným původcem problémů. A to těch majetkových. Pokud se jedná o sdílení dluhů, nemusí být pro manželský pár vždy jednoduché je řešit. Naštěstí přichází na pomoc náš stát, který nabídne oddlužení manželů. I na něho jsme experty a i v tomto případě vám dokážeme pomoci právě s eliminací vašich případných závazků. Stačí nás kontaktovat.

Komu je oddlužení manželů určeno?

V podstatě jakémukoliv manželskému páru, který má finanční problémy. Pokud je to právě váš případ, je oddlužení manželů postup, který je jako stvořený přímo pro vás. Díky němu lze jednoduše a také výhodně eliminovat různé závazky. Mohou to být dluhy osobního charakteru, stejně jako může jít i o oddlužení nemovitosti, které je spojeno s ochranou domu či bytu, na které si brousí zuby třeba současní exekutoři.

Jaké jsou podmínky daného oddlužení?

Jste manželským párem, který má dluhy? Pokud máte dva věřitele a u každého je váš závazek po splatnosti, je tato forma řešení dluhů i pro vás. Jak velké budou vaše dluhy a kdo je jejich hlavním strůjcem, to není důležité. Faktem zůstává, že si o jejich eliminaci žádáte jako pár. I zde vám oddlužení nabídne výhody spojené s možností hradit formou pravidelných i mimořádných splátek, které vám spočítá oddlužení kalkulačka. Nechybí ale ani fakt spojený s možností odpuštění až sedmdesáti procent vašich závazků.

Výhody oddlužení fyzické osoby jsou platné i u manželů

Není to jenom zmíněné odpuštění dluhů, které je u oddlužení fyzické osoby největším lákadlem. Je to také jistá ochrana před současnými věřiteli, stejně jako exekutory. Ať už pracujete, nebo půjde o oddlužení OSVČ, nezapomínejte také na jistotu mnohem jednodušší administrativy, nebo na vyšší pravděpodobnost splácení. Chcete ji zvýšit ještě více? Obraťte se na nás a pomůžeme vám s žádostí.