Charakteristika oddlužení

Dluhy jsou velký problém stále většího počtu lidí. Je to i váš případ? Pokud ano, není nic jednoduššího, než je vyřešit elegantním způsobem, se kterým přichází zákonné oddlužení. Jste v této oblasti nováčkem? Využijte našich služeb a my vám pomůžeme. A protože do našich služeb patří i poradenská činnost, podíváme se na základní charakteristiku této možnosti.

Oddlužení je pro každého

Jste fyzickou osobou, která má alespoň dva věřitele a u obou z nich jsou po splatnosti? Potom jste ideálním adeptem na oddlužení. Je jedno, zda jste zaměstnaní, nebo vyhledáváte oddlužení OSVČ. A to i v souvislosti s možností eliminovat podnikatelské dluhy. Stejně tak pamatujte na to, že si můžete podat žádost samostatně, nebo využít oddlužení manželů. To je spojeno s jednodušší administrativou, stejně jako s vyšší pravděpodobností schválení.

Oddlužení fyzické osoby může trvat až 5 let

Jak dlouho můžete své dluhy řešit? Období, které se dnes nabízí, je až pětileté. Po tuto dobu pravidelně splácíte své závazky a umořujete dluh. Ten buď definitivně splatíte, nebo je vám jeho zbytek odpuštěný. Toho je často využito u oddlužení nemovitosti, nebo u jiných na první pohled neřešitelných dluhů. V rámci oddlužení fyzické osoby není problém takto smazat až celých 70 procent vašich nesplacených závazků.

Splácet své dluhy jde dvěma cestami

Jsou dvě hlavní cesty, jak se můžete svých dluhů zbavit. První je spojena s klasickým splátkovým kalendářem, který vám může vypočítat i oddlužení kalkulačka. Druhou cestou je možnost mimořádných splátek. Na ně vezmete peníze prodejem svého majetku. Ten vám není zabaven, a tak máte na jeho prodej dostatek času, díky čemuž můžete dosáhnout skutečně nejlepších prodejních cen, což zvýší i množství peněz, které pošlete na pokrytí svého dluhu. Chcete ho začít odmazávat? Kontaktujte nás. Jsme tu pro vás!